VITAMINS D3K2 Zväčšiť

VITAMINS D3K2

Aone

Novinka

Vitamíny D3+K2 je optimálna kombinácia oboch vitamínov pre regeneráciu kostí.

Viac detailov

  • bez prichute
  • 60 kps.

13,50 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Nedostatok vitamínu D vedie k stratám minerálov zo zubov a kostí, čo môže mať za následok silné bolesti v kostiach, deformácie a zlomeniny. Pri nedostatku vitamínu D sa nemôže vápnik zabudovávať do kostí, čím sa zníži hmotnosť- hustota kostí a dochádza k osteoporóze. Dôležitú úlohu vitamínu D pri regenerácii kostí dopĺňa vitamín K, ktorý je zodpovedný za ukladanie minerálov na správnom mieste, v kostiach.

Vitamíny D3+K2 je optimálna kombinácia oboch vitamínov pre regeneráciu kostí. Obidva v tukoch rozpustné vitamíny sú formulované do extrémne rýchlo vstrebateľného MCT oleja, ktorý je dispergovaný na rýchlo rozložiteľný polysacharidový matrix. Táto špeciálna formulácia zabezpečuje rýchlu a dokonalú vstrebateľnosť produktu.

Vitamíny D3+K2 sú optimalizované pre užívanie spolu s produktom Calcipep na dosiahnutie extremne rýchlej regenerácie poškodených zubov a kostí.

Dávkovanie

1 tableta denne, najlepšie v čase keď nekonzumujete mlieko, mliečne výrobky alebo preparáty obohatené vápnikom.

Upozornenie

Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Odporučená denná dávka nesmie byť prekročená. Uskladňovať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.

Nutričné hodnotyNa 100g
VitamínyVitamín D3 20 µg Vitamín K2 75 µg
Nutrične informácieInulín, cholecalciferol, mikrokryštalická celulóza, škrob, protihrudkujúca látka horečnaté soli potravinových mastných kyselín, MCT olej, cholecalciferol, menachinón MK-7

Write a review

VITAMINS D3K2

VITAMINS D3K2

Vitamíny D3+K2 je optimálna kombinácia oboch vitamínov pre regeneráciu kostí.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.