VEMO HERB Tribulus Zväčšiť

VEMO HERB Tribulus

VEMOHERB VEMOHERB

Novinka

VemoHerb TRIBULUS TERRESTRIS
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.

Viac detailov

  • bez prichute
  • 90 kaps.

25,00 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

VemoHerb TRIBULUS TERRESTRIS
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.
Originálny, bulharský Tribulus Terrestris , extrakt s obsahom 60% furostanolového saponínu Protodioscinu. Hlavné účinky : prirodzená stimulácia vlastnej tvorby pohlavných hormónov, svalová hmota a sila, sexuálne libido.
Jedna kapsula obsahuje 200mg suchého extraktu bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60% futosanolového saponinu , determinovaného ako protodioscin a 4mg steranu horečného. Hlavným benefitom originálneho VemoHerb Tribulus Terrestris je vysoký obsah steroidného saponinu Protodioscinu /60%/, čo je v súčasnej dobe v rámci celého sveta najsilnejší dostupný extrakt s obsahom Protodioscinou na trhu / POZOR! – nezamieňať s celkovými saponinmi !/ Štandartný obsah Protodioscinu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponinou ako je Protogracilin a ďalšie. Je vedecky dokázané, že bulharský Tribulus má úplne iné farmakologické a fyziologické vlastnosti , ako Tribulus z iných častí sveta. Originál bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo Protodioscinou v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta.
Ako VemoHerb TRIBULUS TERRESTRIS funguje?
Steroidný saponin Protodioscin je aktívna substancia, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov ( testosterón u mužov , estrogén u žien/, pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a pôsobí ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele Protodioscin zvšuje hladinu testosterónu , reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcií a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje hladinu pregnenolonu, progesteronu a hladinu estrogénov a zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny emočný a psychický stav.
VemoHerb TRIBULUS, je nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný k zvýšeniu sexuálneho libida a potencie, k stimulácii prirodzenej produkcie testosteronu a k udržaniu optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu.
VemoHerb TRIBULUS, zvyšuje tiež retenciu dusíka / využitelnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien/ . Protodioscin je veľmi dôležitou látkou v kulturistike a vo všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty a pre nárast sily.

Balenie: 90 kapsulí
Zloženie: 1kapsula obshuje: 200 mg extraktu bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako Protodioscin, želatinová kapsula, steran horečnatý / látka proti zapekaniu/. Energetická hodnota nižšia jako 50kJ/12 kcal.
Dávkovánie: Základná dávka je 3 – 6 kapslí denne v troch dávkach po 1-2 kapsule . Zapiť vodou.
Upozornenie: Dodržujte odporučený postup dávkovania! Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. Držte mimo dosah detí. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste.

Write a review

VEMO HERB Tribulus

VEMO HERB Tribulus

VemoHerb TRIBULUS TERRESTRIS
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.