VEGAN PROTEIN 100% RASTLINNÝ PROTEIN Zväčšiť

VEGAN PROTEIN 100% RASTLINNÝ PROTEIN

Kompava Kompava

Novinka

VEGAN PROTEÍN sa skladá z 3 druhov rastlinných proteínov (hrach, konope a ryža), doplnený rastlinnými BCAA, vitamínovým B-komplexom, vitamínmi B12 a D3.

Viac detailov

 • čokoláda- pomaranč
 • Čokoláda -pomaranč
 • Čokoláda -škorica
 • 525g

21,00 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

EGAN PROTEIN 100% plant proteín so všetkými esenciálnými aminokyselinami.

Vegan proteín sa skladá iba z tých najlepších prísad - 100% rastlinný, zložený z 3 druhov rastlinných proteínov, doplnený rastlinnými BCAA, vitamínovým B-komplexom, vitamínmi B12 a D3. Obsahuje 60% bielkovín a je sladený xylitolom a stéviou. Xylitol je bezpečný pre diabetikov, v tele sa metabolizuje pomaly, pričom zväčšuje pocit nasýtenia. Je bez príchute s príjemne sladkým a mierne chladivým efektom.

Vitamíny skupiny B

 • Vzhl’adom k tomu, že tento proteín oslovuje vegetariánov a vegánov, ktorých rastlinná strava je deficitná na vitamín B12, jeho obsah je navýšený na 25mg. Proteín obsahuje v 1 dávke 50% množstvo vitamínov skupiny B a vitamínu C.

Vitamín D

 • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, normálnej hladine vápnika v krvi, normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.

Konopný proteín

Vyrába sa z prírodných konopných semien. Obsahuje všetkých 10 esenciálnych aminokyselín, vysoký obsah esenciálních mastných kyselín (77% z celkového množstva tukov), vlákniny (21%), vitamínu A, C, D, E a B komplexu) a minerálov (Ca, Mg, Zn, Fe). Polynenasýtené mastné kyseliny má v optimálnom pomere.

Ryžový proteín

Získava sa vodnou extrakciou z čistej prepieranej ryže. Má vysoký obsah aminokyseliny glutamínu a dobrú  stráviteľnosť až 95,6 +/- 1,1% (PD value). Základné aminokyselinové spektrum má veľmi blízke základnému AA spektru materského mlieka: 96%. V spojení s konopným a hrachovým proteínom vytvárajú komplexné aminokyselinové spektrum.

Hrachový proteín

Vynikajúcou vlastnosťou hrachového proteínu je schopnosť znižovať hladinu hormónu ghrelínu, ktorý vylučuje prázdny žalúdok. Hrachový proteín zotrváva v žalúdku dlhšiu dobu a tým spomal’uje vylučovanie tohto hormónu. Je vyrábaný Belgickou firmou v prvotriednej kvalite a vysokej nutričnej hodnote.

Dokonalé zloženie rastlinného proteínu je posilnené rastlinnými aminokyselinami BCAA, ktoré spolu s aminokyselinami proteínov dotvárajú optimálny aminoprofil produktu.

VEGAN PROTEIN je vhodné užívať:

 • pri cvičení, fyzickej námahe a aktívnom a zdravom životnom štýle
 • pre rast a tvorbu svalovej hmoty
 • pre vegetariánov, vegánov i paleo vyznávačov
 • alternatíva kvalitného proteínu v prípade laktózovej intolerancie a pri bezlepkovej diéte
 • vhodný aj pre diabetikov

Dávkovanie:

 • 2 odmerky VEGAN PROTEINU (35g) rozpustiť v 250 ml vody, mandl’ovom alebo ryžovom nápoji

Upozornenie:

 • neobsahuje sóju, lepok ani laktózu, neobsahuje GMO. Biekoviny nie sú upravované tepelnou ani chemickou denaturáciou. Nie sú použité suroviny, ktoré obsahujú alergény, glutén ani cholesterol, je ľahko stráviteľný a akceptovatel’ný organizmom.
Nutričné hodnoty1 Dávka 25g
Energeticá hodnota136 kcal/578 kJ
Bielkoviny21 g
Sacharidy21 g
Tuk2,2 g
VitamínyD3 400 IU/10mcg B1 (tiamín) 0,7mg B2 (riboflavín) 0,8mg B3 (nikotínamid) 9 mg B3 (nikotínamid) 1 mg B5 (D-pantotenát vápenatý) 3 mg
VitamínyB12 (kyanokobalamín) 0,1mg C (Kyselina L-askorbová) 30 mg E (DL-alfa tokoferylacetát) 5 mg H (D biotín) 0,075mg Folát (kys. pteroylmonoglutámová) 0,1mg
Nutricné informácieVláknina 1,8 g Z toho nasýtené 0,7g Monanenasýtené 0,49g Polynenásytené 0,9g

Slovenský výrobca

Write a review

VEGAN PROTEIN 100% RASTLINNÝ PROTEIN

VEGAN PROTEIN 100% RASTLINNÝ PROTEIN

VEGAN PROTEÍN sa skladá z 3 druhov rastlinných proteínov (hrach, konope a ryža), doplnený rastlinnými BCAA, vitamínovým B-komplexom, vitamínmi B12 a D3.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.