THERMAXX FAT BURNER Zväčšiť

THERMAXX FAT BURNER

MAXXWIN

Novinka

Podporuje extrémne rýchle spaľovanie tukov, potláča chuť do jedla.Zvyšuje termogenézu a metabolizmus organizmu.Podnecuje organizmus k väčšiemu výkonu.

Viac detailov

  • bez prichute
  • 90 kaps.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

HERMAXX FAT BURNER obsahuje jedinečnou kombináciou látok. L-karnitín non-esenciálna aminokyselina, ktora uľahčuje prenos mastných kyselin do mitochondriálnej membrány a ich premenu na bunkovú energiu. Synephrine, kofeín a salicín (extrakt z kôry Bielej vŕby), extrakt zo zeleného čaju- majú široké využitie v tradičnej čínskej medicíne. Bioperine ® je prírodný patentovaný produkt, ktory zlepšiť vstrebávanie výživných latok (www.bioperine.com), Chróm 3 +, ktory prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržaniu normálne hladiny glukózy v krvi. THERMAXX FAT BURNER je určený predovšetkým pre tvrdo intenzívne trénujúcich, ale vďaka svojmu bezpečnému starostlivo vyváženému množstvu látok v jednej tobolke je vhodný aj pre ženy.


Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly denne ráno alebo ½ hodiny pred výkonom

Zloženie:

Green tea extrakt - extrakt zeleného čaju (štandardizovaný obsah 50% polyfenolov), L-karnitín tartrát, transparentné želatínová kapsula, kofeín bezvodý, Extrakt kôry Biele vŕby - White Willow Bark (obsah 50% salicínu), protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý E341, stearát horečnatý E 470b, extrakt koreňa zázvoru - Ginger extrakt, extrakt citrus aurantium (obsah 98% synefrínu), extrakt čierneho korenia Bioperine ® (obsahuje piperín), chlorid chromitý.
Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
 
Nutričné hodnotyObsah 1 davke 2 tobolky
Nutricné informácieL-Karnitin tartát 300 mg Extrakt z kôry Bielej vŕby – White Willow Bark (obsah 50% salicinu) 100mg Kofein 200mg Green Tea Extrakt – Extrakt zeleného čaju (standardizovaný obsah 50 % polyfenolů) 400 mg
Nutrične informácieExtrakt koreňa zázvoru – Ginger extrakt 20 mg Synephrin 10 mg Extrakt čierneho korenia BioPerine® (obsahuje Piperin) 10 mg Chrom 3+ 200 mcq

Write a review

THERMAXX FAT BURNER

THERMAXX FAT BURNER

Podporuje extrémne rýchle spaľovanie tukov, potláča chuť do jedla.Zvyšuje termogenézu a metabolizmus organizmu.Podnecuje organizmus k väčšiemu výkonu.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.