SPEED 8 Zväčšiť

SPEED 8

Novinka

SPEED8
- odstráni únavu a zvýši koncentráciu a výkon.

Viac detailov

  • višňa
  • 25 ml
  • 10x20 ml

24,30 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

SPEED8
- odstráni únavu a zvýši koncentráciu a výkon.
- doplnok stravy najnovšej koncepcie, obsahujúci vyváženú zmes účinných látok: mozgové nutrienty (DMAE, DLPA, ALC), harmonizátory (L-theanin, L-taurin, L-glycin, smilax medica extrakt) a stimulanty (prírodný kofeín, L-malat-L-citrullin, synefrine, yerba maté extrakt) s mimoriadne stimulujúcimi a harmonizujúcimi účinkami.
Dlhotrvajúce efekty (až 8hodín) sú založené na synergii všetkých obsiahnutých látok, pôsobiacich na niekoľkých úrovniach. Výsledkom je kvalitatívne zlepšenie činnosti všetkých troch najdôležitejších orgánov: mozgu, srdca a svalov.
účinky
SPEED8® výrazne oddialuje nástup únavy.
SPEED8® výrazne podporuje schopnosť koncentrácie a „skludnenia“
SPEED8® účinne stimuluje psychický a fyzický výkon.
SPEED8® urýchľuje psychickú regeneráciu po fyzickej záťaži.
SPEED8® Obnovuje energetické zásoby stimuláciou premeny tuku na energiu
SPEED8® - doplnok stravy najnovšej koncepcie, obsahujúci vyváženú zmes účinných látok: mozgové nutrienty (DMAE, DLPA, ALC), harmonizátory (L-theanin, L-taurin, L-glycin, smilax medica extrakt) a stimulanty (prírodný kofeín, L-malat-L-citrullin, synefrin, yerba maté extrakt) s mimoriadne stimulujúcimi a harmonizujúcimi účinkami. Dlhotrvajúce efekty (až 8hodin) sú založené na synergii všetkých obsiahnutých látok, pôsobiacich na niekoľkých úrovniach. Výsledkom je kvalitatívne zlepšenie činnosti všetkých troch najdôležitejších orgánov: mozgu, srdca a svalov.
ÚČINKY: SPEED8® výrazne oddiaľuje nástup únavy.

BENEFITY: • Balenie do vrecka • Low calorie • Bez zaťažujúcich cukrov oproti energetickým nápojom • Nie je potrebné konzumovať vychladené • K okamžitej spotrebe• Účinky ocenia špičkoví i amatérski športovci, ľudia vystavení vysokej pracovnej záťaži, aktívni študenti a šoféri na dlhých cestách.
NÁVOD NA POUŽITIE: Obsah ampule skonzumujte priamo alebo ho vlejte do studeného nealkoholického nápoja alebo vody. Výrobok obsahuje účinné prírodné extrakty, ktoré sa môžu usádzať na dne ampulky. Pred použitím preto ampulku pretrepte. Odporúčame užívať na lačný žalúdok alebo medzi jedlami.
ODPORUČENÉ DÁVKOVÁNIE : 1 ampulka (á 20 ml) 1x denne. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie !
NÁVOD NA POUŽITIE pre ORIGINAL- sklenenú ampulku: Ampulku uchopte pevne do ruky. Špičku ampulky vložte do kruhového otvoru na viečku krabičky. Druhou rukou stisknite krabičku v mieste špičky ampulky a ťahom dolu odlomte. Obsah ampulky vyprázdnite cez sitko do studeného nealkoholického nápoja, alebo ho skonzumujte priamo pomocou slamky. Výrobok obsahuje účinné prírodné extrakty, ktoré môžu sedimentovať na dne ampulky. Pred použitím preto ampulku pretrepte!
NÁVOD NA POUŽITIE pre CHERRY, GRAPEFRUIT, CAPPUCCINO: Obsah ampulky e konzumujte priamo nebo jej vyprázdnite do studeného nealkoholického nápoja, alebo ho skonzumujte priamo Výrobok obsahuje účinné prírodné extrakty, ktoré môžu sedimentovať na dne ampulky. Pred použitím preto ampulku pretrepte!
UPOZORNENIE : Nieje určené pre deti do 15 rokov, tehotné a kojace ženy, osoby citlivé na kofeín a osoby s vyšším krvným tlakom. Uchovávajte mimo dosah detí! Nieje náhradou pestrej stravy. Výrobok nesmie byť konzumovaný s alkoholickými nápoji a sedatívami. Obsahuje sladidlá. Obsahuje kofeín (825 mg/100ml). Skladujte pri teplote 3 - 25°C, chránte pred priamym slnečným žiarením! Výrobca neručí za škodyspôsobené nevhodným použitím, dávkovaním alebo skladovaním! Výrobok nie je určený pre injekčné použitie.
ZLOŽENIE: voda, glukóza monohydrát, L-glycin, L-taurin, L-malát-L-citrullin, acetyl-L-karnitín hydrochlorid (ALC), D,L-fenylalanin (DLPA), zelený čaj extrakt (30% L-theanin), kofeín prírodný Yerba maté extrakt, Smilax medica extrakt, 2-dimetylaminoetanol bitartrát (DMAE), Citrus aurantium extrakt (30% synefrin), aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza; konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA /100 ml: energetická hodnota 521,5 kJ/124,5 kcal, bielkoviny 0 g, sacharidy 13,7 g, tuky 0 g, vláknina 0 g.

účinné látky mg/20ml
L-glycin 1 600
L-taurin 1 000
L-malát-L-citrullin 500
Acetyl-L-karnitin 500
DLPA 250
Kofein přírodn 165
L-theanin 55
Yerba maté extrakt 50
Smilax medica extr. 50
DMAE 20
Synefrin 5

Write a review

SPEED 8

SPEED 8

SPEED8
- odstráni únavu a zvýši koncentráciu a výkon.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.