PEPTIDE AMINOS Zväčšiť

PEPTIDE AMINOS

SCITEC NUTRITION

Novinka

Malé Aminokyselinové Peptidy Z Mliečneho Hydrolizátu

Viac detailov

  • bez prichute
  • 200 tab.

19,99 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

PEPTIDE AMINOS je aminokyselinová formula, pozostávajúca z malých peptidov, s obsahom hlavne di- a tripeptidov s molekulovou hmotnosťou nižšou než 500 Daltonov. V tráviacom systéme sa vyskytujú špeciálne transportéry pre transport peptidov aminokyselín s krátkym reťazcom, preto je aj ich vstrebávanie najrýchlejšie. Naša formula obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín. Príjem esenciálnych aminokyselín je pre nás neodpustiteľný, pretože si ich telo nedokáže vytvoriť a z toho dôvodu je dôležité ich prijímať ako súčasť potravy. Patria medzi ne: histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán a valín. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), patria tiež medzi esenciálne aminokyseliny a tvoria 35% z celkových zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Užívanie komplexnej aminokyselinovej formule pred tréningom môže byť veľmi prospešné, pretože zvýšené prúdenie krvi zabezpečuje zvýšený tok aminokyselín do svalov.

Dávkovanie

Odporúča sa denne užiť 10 Peptide Aminos kapsúl v prvom rade počas tréningu.
 

Informácia pre alergikov

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!!!
 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí!

Nutričné hodnoty10 kapsúl
AminokyselinyL-Histidine 116 mg L-Alanine 122 mg L-Isoleucine 201 mg L-Arginine 159 mg L-Leucine 397 mg L-Aspartic Acid 264 mg L-Lysine 312 mg L-Cystine/Cysteine 5 mg L-Methionine 137 mg
AminokyselinyL-Phenylalanine 196 mg Glycine 74 mg L-Threonine 153 mg L-Proline 449 mg L-Tryptophan 43 mg L-Serine 217 mg L-Valine 269 mg L-Tyrosine 232 mg L-Glutamine 904 m
Nutricné informáciePeptoPro® hydrolizát kazeínu získaný enzymatickou cestou (mlieko) (z Na-kazeinátu), hovädzia želatína, farbivo: dioxid titaničitý.

Write a review

PEPTIDE AMINOS

PEPTIDE AMINOS

Malé Aminokyselinové Peptidy Z Mliečneho Hydrolizátu

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.