Nové produkty

Zobrazené 1 - 21 z 21 produktov
 • FAT DIRECT
  Novinka
  FAT DIRECT

  Efektívna zmes účinných látok navrhnutá spoločnosťou NUTREND a zacielená výhradne na tuky. Táto efektívna zmes je mimoriadna tým, že na rozdiel od bežných spaľovačov tuku nespôsobuje stimuláciu organizmu a použiť možno aj vo večerných hodinách.

  17,50 €
 • PROTEIN PORRIDGE
  Novinka
  PROTEIN PORRIDGE

  Proteínová ovsená kaša sa stáva jednou z najobľúbenejších možností rýchlo pripravených raňajok, ale aj vyhľadávanou formou desiaty v priebehu dňa. Vhodná kombinácia živín vás nielen nasýti, ale dodá aj vhodný pomer všetkých živín.

  6,50 €
 • Arginín A-AKG
  Novinka
  Arginín A-AKG

  Arginín KOMPAVA A-AKG je semi-esenciálna aminokyselina s výrazným anabolickým účinkom, ktorý pomáha zvyšovať hladinu rastového hormónu pre podporu nárastu svalovej hmoty. L-arginín efektívne hospodári s tukovými zásobami ako zdroj energie a je vhodný aj v období rysovania. 

  20,00 €
 • BEEF PROTEIN -MLO
  Novinka
  BEEF PROTEIN -MLO

  PROTEIN JE PRÉMIOVÝ PROTEÍNOVÝ PRÁŠOK NA BÁZE HOVÄDZIEHO MÄSA, S NÍZKYM OBSAHOM TUKU*, BEZ CUKRU*, BEZ LAKTÓZY* A LEPKU.

  14,00 €
 • BCAA ENERGY
  Novinka
  BCAA ENERGY

  Absolútna novinka od spoločnosti NUTREND! Drink BCAA ENERGY prináša osvieženie pre šport i voľný čas. 

  1,60 €
 • GUTAR ENERGY SHOT
  Novinka
  GUTAR ENERGY SHOT

  Udržať koncentráciu je s ubúdajúcimi silami veľmi ťažké a pri dlhodobých športových aktivitách alebo dlhých cestách strávených za volantom takmer nemožné. 

  26,00 €
 • Delikátny bielkovinový nápoj s kúskami ovocia alebo čokolády
  Novinka
  Delikátny bielkovinový nápoj s kúskami ovocia alebo čokolády

  Všetky ochutené Protein Delite produkty obsahujú sušené kúsky ovocia, alebo kúsky čokolády. Bielkovinové zdroje produktu PROTEIN DELITE prispievajú k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a udržiavaniu zdravia kosti.

  28,50 €
 • Micellar Casein 80%
  Novinka
  Micellar Casein 80%

  Micellar Casein 100% natural – je moderný mikrofiltrovaný micelárny izolát s 80% formou micelárneho kazeínu. Prednosťami tohto skvelého proteínu je vysoká biologická hodnota a biologická využiteľnosť vďaka vyváženému spektru .

  14,90 €
 • LIPOBURN
  Novinka
  LIPOBURN

  Extra silný a efektívny spaľovač tukov založený na obsahu prírodných aktívnych látok s okamžitým účinkom na ľudský metabolizmus.

  16,00 €
 • Glutamin Peptide
  Novinka
  Glutamin Peptide

    Glutamin Peptides ponúka aminokyselinu L-glutamín vo forme peptidu.

  43,00 €
 • BCAA PRO
  Novinka
  BCAA PRO

  Je prípravok s obsahom voľných rozvetvených esenciálnych amino- kyselín L-leucín, L-izoleucín a L-valín v optimálnom pomere 2:1:1, doplnený vitamínom B6 a kyselinou pantoténovou. BCAA PRO>Aminos prispievajú k udržaniu svalovej hmoty, k normálnej látkovej premene bielkovín a naviac k zníźeniu vyčerpania a únavy.

  17,90 €
 • Elektrolyty
  Novinka
  Elektrolyty

  Sponser ELECTROLYTES je nízkokalorický športový nápoj s elektrolytmi, ktorý dodáva telu minerály ako sodík, horčík, vápnik, chlorid a draslík, ktoré telo bežne stráca potením. Nápoj obsahuje menej ako 10 kalórií na jednu porciu. Naviac je produkt obohatený zinkom, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu mastných kyselín. Obsahuje 5 elektrolytov.

  4,50 €
 • Magneslife
  Novinka
  Magneslife

  Prvotriedna a rýchlo vstrebateľná tekutá forma horčíka, obohatená o vitamín B6. Športovci tento produkt využívajú ako pomocníka pri akútnych prípadoch jeho nedostatku. Medzi takéto prípady radíme kŕče, malátnosť, bolesti hlavy a podobne.

  9,60 €
 • Max Muscle ThermX
  Novinka
  Max Muscle ThermX

  Max Muscle ThermX 120 kps je najlepší spaľovač tukov od MAxMuscle. Náš najlepší spaľovač tukov.  ThermX je už viac než 8 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy.

  35,00 €
 • Nutrend N 1
  Novinka
  Nutrend N 1

  Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt .

  10,05 €
 • BCAA LIQUID
  Novinka
  BCAA LIQUID

  BCAA LIQUID obsahuje 80 000 mg voľných esenciálnych aminokyselín BCAA v kryštalickej forme pre ochranu svalovej hmoty a účinnú regeneráciu. Tekutá forma zaisťuje optimálnu a rýchlu vstrebateľnosť.

  17,90 €
 • Jont bat
  Novinka
  Joint bar

  Nutričná tyčinka Joint bar obsahuje špeciálnu zmes kolagénových peptidov, vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k aktívnemu pohybu. Výborná pre podporu dobrého stavu kĺbovej chrupavky, kostí, väzív a šliach

  1,20 €
 • Penco SPORT JELLY BAR
  Novinka
  Penco SPORT JELLY BAR

  Penco® Šport JellyBar je ovocné želé pre športovcov s 50% obsahom ovocia, s Palatinose a minerálmi. Odporúčame pred a počas výkonu ako skvelú alternatívu k energetickým gélom a tyčinkám. 

  0,85 €
 • Regener
  Novinka
  Regener

  REGENER je špeciálne zostavený nápoj určený pre podporu regenerácie, ktorý sa o vaše telo postará po náročnom fyzickom výkone. 

  12,50 €
 • MAGNESIUM PLUS
  Novinka
  MAGNESIUM PLUS

  Minerálny nápoj v prášku s horčíkom, draslíkom, vitamínom C a fruktooligosacharidmi. Doplnok stravy s ovocnou príchuťou a sladidlami.

  15,00 €
 • Isotonic - Sponser
  Novinka
  Isotonic - Sponser

  Izotonický nápoj s dôležitými minerálmi a vitamínmi.

  18,90 €

Information

Výrobcovia

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.