MY BOTTLE Zväčšiť

MY BOTTLE

Novinka

Materiál:

  • Tritan (Tritan sa používa na výrobu detských fliaš)
  • Polypropylene (Vrchnák MyBottle)

Viac detailov

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Moja Fľaša!
Milí zákazníci, milé zákazníčky,
ako prví na Slovensku Vám predstavujeme a prinášame jedinečnú, módnu fľašu s názvom MY BOTTLE. My Bottle je novinkou na trhu od roku 2014, má Japonský pôvod, kde zaznamenala aj prvé úspechy a onedlho sa stala celosvetovým hitom, o ktorý sa "bloggeri" doslova bili. Krátko po jej uvedení na trh, začalo mať o ňu záujem množstvo ľudí, ktorí ju začali kupovať nielen pre seba, ale aj svojím blízkym a známym. Dôvodom týchto veľkých ohlasov, je nie len jej trendový vzhľad, či štýlové vrecúško, v ktorom je uložená, ale aj jej zloženie a nezávadnosť. My Bottle bezpodmienečne zaujme Vaše okolie a najmä Vám zaručí dostatočný príjem tekutín, nech už ste kdekoľvek - na cestách,v práci, v škole, v posilňovni, či na prechádzke.

Rozmery:
  • Priemer: 6,5 cm
  • Výška: 19,5 cm
Objem fľašky: 500ml
Odolnosť voči teplote: -40 ℃ ~ 100 ℃
MyBottle má objem 500ml, je vyrobená z prírodnej živice tzv. Tritan, z ktorého sa vyrábajú aj fľašky, určené pre deti. Je vhodná pre naplnenie horúcim čajom / kávou / čokoládou, ale aj pre chladené drinky / ovocné šťavy / čerstvé limonády / coctaily / malinovky... Pripravte si bez obáv ľadový či horucí nápoj - MyBottle je odolná od -40 ℃ do 100 ℃.
Kúpou MyBottle taktiež pomáhate šetriť životné prostredie, obmedziť znečisťovanie nášho okolia PET flaškami, ktoré sa každodenne používaju vo veľkých množstvách. Nahraďte množstvo škodlivých fľašiek za jednu! MyBottle šetrí životné prostredie, prezentuje módny štýl, nieje závadná pre zdravie človeka a je pitným zdrojom, ktorý máte neustále po ruke!

Write a review

MY BOTTLE

MY BOTTLE

Materiál:

  • Tritan (Tritan sa používa na výrobu detských fliaš)
  • Polypropylene (Vrchnák MyBottle)
Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.