Melatonin Zväčšiť

Melatonin

BioTechUSA

Novinka

Výživový doplnok vo forme tabliet s obsahom melatonínu.

  • Pre rýchlejšie zaspávanie*
  • Pre zmiernenie pocitu únavy spôsobeného časovým posunom**
  • Praktické 90 tabletové balenie

Viac detailov

  • 90 kaps.

8,90 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Melatonín je hormón, ktorý náš organizmus produkuje z esenciálnej aminokyseliny tryptofán. V najväčšom množstve sa tvorí v tme, keď zapadne slnko, alebo keď si zatienime izbu, za svetla je jeho produkcia nízka.

Obsah účinnej látky 1 mg v tabletách prípravku BioTechUSA Melatonin a jeho ekonomické balenie je mimoriadne praktické. *Melatonín pomôže skrátiť čas zaspávania, predstavme si len taký uponáhľaný, vyčerpávajúci pracovný deň.  Samozrejme, môžeme si ho zobrať aj so sebou, či už na služobnú cestu alebo do tréningového tábora, **pretože melatonín pomôže zmierniť aj pocit únavy spôsobený dlhým letom a časovým posunom.

*Priaznivý účinok je možné dosiahnuť užívaním 1 mg melatonínu krátko pred spaním.

**Priaznivý účinok je možné dosiahnuť užívaním aspoň 0,5 mg melatonínu v prvý deň cesty, v čase krátko pred spaním a následným užívaním počas niekoľkých dní po pricestovaní.

1 dávka (1 tableta):                                                

  • 1 mg melatonínu

Balenie: 90 tabliet (90 denných dávok) 

Melatonin, podobne ako ostatné produkty BioTechUSA, obsahuje bezpečné, starostlivo vyberané zložky.

Odporúčané dávkovanie: Zapite 1 tabletu denne pohárom vody krátko pred spaním! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Upozornenie: Produkt uchovávajte mimo dosahu detí! Výživový doplnok nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravú životosprávu. Užívanie produktu sa neodporúča deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám. Užívanie produktu sa neodporúča v prípade známeho základného ochorenia, alebo užívania liekov, taktiež ľuďom, ktorí vykonávajú činnosť vyžadujúcu nepretržitú ostražitosť, kedy môže ospalosť predstavovať bezpečnostné riziko.

objemové činidlá (fosforečnany vápenaté, celulózový gél, sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), melatonín 0,5%, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín). Vyrobené v závode kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy. UPOZORNENIE: Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám.  Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky, osobám, ktoré vykonávajú činnosť, vyžadujúcu trvalú bdelosť, kde ospalosť môže znamenať bezpečnostné riziko! MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ DO (deň/mesiac/rok): je vyznačená v bielom poli (LOT/EXP). SKLADOVANIE: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom!

Účinné látky I Denná dávka: 1 tableta I Počet dávok v balení: 90

 

v 1 tablete

Melatonín

1 mg

Netto hmotnosť: 16,7 g/90 tabliet

Write a review

Melatonin

Melatonin

Výživový doplnok vo forme tabliet s obsahom melatonínu.

  • Pre rýchlejšie zaspávanie*
  • Pre zmiernenie pocitu únavy spôsobeného časovým posunom**
  • Praktické 90 tabletové balenie

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.