Max Muscle ZMA Zväčšiť

Max Muscle ZMA

Novinka

Unikátna nesteroidná zmes pre zvyšovanie tvorby rastového hormónu a zlepšenie regenerácie.

Viac detailov

  • 90 kaps.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Max ZMA je unikátna nesteroidná minerálová zmes horčíku, zinku a vitamínu B6 s vysokou biologickou využiteľnosťou. To sú kľúčové minerály väčšiny metabolických procesov v organizme človeka, ktorých zásoba priamo ovplyvňuje rýchlosť anabolických procesov.
Max ZMA určená pre prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu, zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1, zvýšenie svalovej sily, zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti, zlepšenie regenerácie a skvalitnenie spánku.

Max ZMA prehlbuje spánok, pôsobí na lepšiu regeneráciu poškodených tkanív, produkciu anabolického hormónu-testosterónu a tým aj nárast svalovej hmoty. Správnym pomerom účinných zložiek ZMA spolu s výťažkom zo senovky gréckej pre ešte lepšiu podporu uvoľňovania testosterónu.

Ak ste v súčasnej dobe zaťažení ťažkým tréningom, Max ZMA vám pomôže skrátiť čas regenerácie potrebný pre svaly ap.

ZMA je doplnovk výživy, ktorý rýchlo a efektívne zabezpečuje obnovu, tzv. anabolický stav. Kombinuje zinok, horčík a vitamín B6 pre lepšiu sekréciu voľného testosterónu, ktorý je kľúčový pre efektívny rozvoj svalovej hmoty.

Mnoho športovcov pri nedostatku týchto kľúčových minerálov trpí pretrénovaním a nedostatočnou regeneráciou. Svaly nerastú v posilňovni, ale keď oddychujeme. Najvhodnejšia doba na obnovu svalových vlákien je preto v noci, keď spíme. Je ideálny doplnok pre každého, kto chce budovať svalovú hmotu a spaľovať tuk. ZMA je  skvelý doplnok pre podporu REM fázu spánku - prehĺbenie odpočinku.

Dávkovanie

dennú dávku 3 kapsule je vhodné užiť tesne pred spaním na lačný žalúdok, nezapíjať s nápojmi obsahujúcimi vápnik. Odporúčame žívať každý deň!

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Nutričné hodnoty1 kapsula obsahuje
VitamínyZinok 10 mg
MinerályHorčík 150 mg Zinok 10 mg
Nutricné informácieNa: 1kps / 3kps Horčík 150 mg 450 mg Zinok 10 mg 30 mg Vitamín B6 3,5 mg 10,5 mg

Write a review

Max Muscle ZMA

Max Muscle ZMA

Unikátna nesteroidná zmes pre zvyšovanie tvorby rastového hormónu a zlepšenie regenerácie.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.