Zľavnený Mass Core Zväčšiť

Mass Core

Novinka

Mass CORE je viaczložkový a kompletný doplnok stravy, ktorý poskytuje telu látky potrebné na zabezpečenie rýchleho rastu svalovej hmoty v kombinácii s vhodným silovým tréningom.

Viac detailov

  • čokoláda
  • 3 000g

29,75 €

s DPH

35,00 € s DPH

-15%

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Každá porcia obsahuje 136 g sacharidov (zmes jednoduchých a zložených sacharidov a Vitargo), ktoré sú hlavným zdrojom energie pre pracujúce svaly, ktoré chránia svalové bielkoviny.

PEPTOPRO

Pokročilý peptidový vzorec odvodený z mliečnych bielkovín, obsahuje viac ako 60% di a tripeptidov a ich

molekuly sú tak malé, že sa ihneď vstrebávajú. Neobsahujú laktózu ani tuk. Klinické štúdie dokázali, že PeptoPro zaisťuje:

  1. Lepšiu fyzickú výkonnosť
  2. Rýchlejšie zotavenie po tréningu
  3. Syntézu bielkovín počas a po tréningu

CARBELAC

Srvátkový proteínový koncentrát (WPC). Najuniverzálnejší proteín používaný v MassCore, pokiaľ ide o čas a rýchlosť absorpcie. Jeho trávenie začína cca. 30 minút po konzumácii a trvá 2-3 hodiny. Dlhšia doba trávenia chráni telo pred katabolizmom.

ISOLAC

Srvátkový proteínový izolát (WPI). Obsahuje 90 g čistého proteínu na 100 g. Neobsahuje žiadne sacharidy, alebo tuky. Telom je okamžite vstrebateľný.

OPTIPEP

Predtrávený srvátkový koncentrát (WPH). Vzhľadom na proces hydrolýzy telo bielkovinu nemusí tráviť a aminokyseliny sa ihneď vstrebávajú do krvného obehu. WPH obsahujú 20 g BCAA v 100g.

VITARGO

Sacharid vysokej molekulovej hmotnosti, vyrobený z jačmeňa, alebo kukuričného škrobu. Tieto sacharidy sú štruktúrou podobné glykogénu, ktorý je hlavným zdrojom energie pre športovcov. Vitargo má nízku osmolalitu a kvapaliny z neho sú hypotonické a umožňujú rýchlu hydratáciu organizmu. Okrem toho sa zdržiava v žalúdku len krátku dobu a nespôsobuje žiadne tráviace problém. Vedecké výskumy preukázali, že Vitargo dopĺňa glykogén o 80% rýchlejšie než iné druhy sacharidov.

Dávkovanie : 4 odmerky s 400 ml vody, alebo odtučneného mlieka. Dávku rozdeľte na dvakrát. Prvú polovicu užite 45-75 minút pred tréningom, druhú dávku ihneď po jeho skončení. V netréningové dni užívajte medzi jedlami.

Zloženie : Maltodextrín, glukóza, koncentrát mliečnej bielkoviny, koncentrát srvátkovej bielkoviny (Carbelac ), cmar, kakao1, izolát srvátkovej bielkoviny (izolac), hydrolyzované srvátkové bielkoviny, kukuričný škrob (Vitargo), hydrolyzovaný srvátkový izolát (Optipep), hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro),  zahusťovadlo (Xanthan), príchute, farbivo (E150cbeta-carotene, koncentrát červenej repy v prášku

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Obsahuje mlieko a alergény. Vyrobené v závode, ktoré spracováva sója, vajcia, arašidy, orechy a pšenicu. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Nutričné hodnoty200g 4 odmerky
Energeticá hodnota3 177 kJ / 749 kcal
Bielkoviny40g
Sacharidy136g
Tuk5g
Cukry20g
Nutricné informácieNasýtené tuky 3,2 g Vláknina 2 g Sodík 0,2 g

Write a review

Mass Core

Mass Core

Mass CORE je viaczložkový a kompletný doplnok stravy, ktorý poskytuje telu látky potrebné na zabezpečenie rýchleho rastu svalovej hmoty v kombinácii s vhodným silovým tréningom.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.