Zoznam tovaru podľa výrobcu Adelle Davis

Zobrazené 1 - 15 z 15 produktov
 • Glutation - Lipozomalny

  Glutatión je najsilnejší antioxidant, ktorý si telo dokáže vytvárať samo a telo ho recykluje. Ak nastane príliš silná toxikácia organizmu, táto funkcia tela zlyháva. Glutatión je schopný zabrániť poškodeniu dôležitých bunkových zložiek spôsobeného voľnými radikálmi (viď poznámku pod čiarou) a ťažkými kovmi. 

  22,49 €
 • Kolagén na kĺby

  Kolagén na kĺby od Adelle Davis v práškovej forme obsahuje až 14 starostlivo vybraných účinných zložiek. Komplexná kĺbová výživa je vhodná pre každého s problémami pohybového aparátu, pre aktívnych športovcov, ale aj pre tých, pre ktorých je prevencia dôležitá.

  35,00 €
 • Kolagén na krásu

  Kolagén na krásu od Adelle Davis s aktívnymi látkami proti starnutiu a príjemnou citrónovou chuťou. Obsahuje vysokú dennú dávku klinicky testovaného bioaktívneho kolagénu - 5000 mg, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a zinok.

  35,00 €
 • LIPOZOMÁLNE MAGNÉZIUM S VITAMÍNOM B6

  Horčík potrebuje každá bunka v tele, vrátane mozgu, súčasne s vitamínom B6. Vitamín B6 zo stravy sa veľmi ťažko vstrebáva bez prítomnosti horčíka. ... V oblastiach, kde je horčík hojný v pôde i vo vode, temer nie sú známky zubných kazov, zlomeniny kostí ani u starých ľudí."

  17,00 €
 • Lipozomálny vápnik

  Výživový doplnok s obsahom dvoch základných výživových prvkov - vápnika a vitamínu C.

   
 • MCT OLEJ C10-8

  MCT olej 100% kokosového pôvodu v kombinácii 60-70 % kyseliny kaprylovej a 30-40 % kyseliny kaprínovej je efektívny a rýchly zdroj energie pre mozog a svaly.

  17,00 €
 • Vápnik + horčík + vitamín C s melatonínom, 200mg

  Výživový doplnok CalMag v práškovej forme je vhodný pre každého, kto chce svojmu organizmu jednoduchým spôsobom zabezpečiť príjem kľúčových látok – vápnika a horčíka. Obohatený je ešte o vitamín C a Melatonín, ktorý prispieva k zlepšeniu kvality spánku a napomáha zaspávaniu.

  19,90 €
 • Vitamín C v praskovej forme

  Výhodné balenie práškového Vitamínu C (kyselina askorbová) farmaceutickej kvality za bezkonkurenčnú cenu!

  11,20 €
 • Vitamín C, práškový, 100g

  V lete je vhodné prášok zamiešať do studenej vody a pripraviť tak osviežujúci nápoj. V zime môžete pridať do čaju miesto citrónu.

  4,20 €
 • VITAMIN D3

  Vitamín D3 je veľmi dôležitý vitamín, ktorý sa podieľa na celkovom zdraví - posilňuje imunitu a zabezpečuje správne využívanie vápnika a fosforu. Dlhodobý nedostatok vitamínu D je preukázateľne spojený s vyššou náchylnosťou k tzv. akútnym respiračným infekciám a chrípke.

  6,50 €
 • Vitamin D3 + K2

  Kombinácia v tuku rozpustných vitamínov - D3 50 mcg a K2 100 mcg (MK7), ktoré spolupracujú pri tvorbe bielkovín v kostných bunkách a viazaní minerálov v lipozomálnej forme s najvyššou vstrebateľnosťou. Dlhodobý nedostatok vitamínu D je preukázateľne spojený s vyššou náchylnosťou k tzv. akútnym respiračným infekciám a chrípke.

  17,00 €
 • VITAMIN D3 - Lipozomalny

  Vitamín D je nevyhnutne potrebný pre život. Prirodzeným zdrojom tohto vitamínu je slnečné žiarenie. Pri nedostatočnom slnení telo potrebuje vitamín D prijímať aj v potrave. Slnečný vitamín ovplyvňuje množstvo životne dôležitých funkcií v ľudskom tele. Výživový doplnok Vitamín D3 - Cholekalciferol je ideálny pri nedostatku slnečných lúčov a v zimných...

  16,00 €
 • VITAMÍN K2

  Vitamín K2 (MK7) je dôležitý pre zdravie kostí, srdcovocievneho systému a imunity. Produkt je vyrobený na Slovensku, extrahovaný z geraniolu, ktorého zdrojom je ružový olej, vhodný a je pre vegetariánov, pretože neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Produkt neobsahuje sóju.

  12,00 €
 • ZELEZO LIPOZOMALNE

  Výživový doplnok s obsahom železa a vitamínu C vo vysokovstrebateľnej lipozomálnej forme. 

  16,00 €
 • ZINOK + VITAMIN C - 15 mg

  ZINOK + VITAMIN C PRE VÁŠ IMUNITNÝ SYSTÉM Silný imunitný systém a zdravá pokožka. Zinok podporuje zdravú pokožku, vlasy, nechty a znižuje oxidačný stres. Vitamín C podporuje zdravý imunitný systém a metabolizmus energie. 

  16,00 €
Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.