GELENK NAHRUNG Zväčšiť

GELENK NAHRUNG

Pro Vista AG

Novinka

GELENKNAHRUNG
Výživový doplnok
Kĺbová výživa veľmi vysokej kvality zabezpečujúca maximálnu účinnosť, obsahuje najkvalitnejší kolagénový hydrolyzát

Viac detailov

  • pomaranč
  • malina
  • Jablko
  • Ananás

29,90 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

GELENKNAHRUNG
Výživový doplnok
Kĺbová výživa veľmi vysokej kvality zabezpečujúca maximálnu účinnosť, obsahuje najkvalitnejší kolagénový hydrolyzát , ktorý nenadúva a je ako ojedinelý produkt dochutený lahodnou ovocnou dreňou. Pomáha vytvárať maz v kĺboch, ktorý je veľmi dôležitý pre pohyblivosť kĺbov. Vysoko aktívne biologické látky obsiahnuté v GELENKNAHRUNG , zároveň zlepšujú kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.
Odporučená denná dávka je 7g - 10g rozmiešať v 200ml vody alebo 200ml 1,5% mlieka, poprípade vmiešať do musli alebo jogurtu.
GELENKNAHRUNG – v preklade výživa pre kĺby , je biologicky veľmi podobná ľudskej chrupavke. Pomáha vytvárať maz v kĺboch, ktorý je nepostrádateľný pre pohyblivosť kĺbov. Približne 30% telesnej hmotnosti tvorí kolagén – najdôležitejšia súčasť spojiva tkaniva, ktorá slúži ako opora organizmu / kĺby, šľachy, kosti, podkožie/. Poruchy látkovej výmeny spojiva sú zodpovedné za mnohé chorobné stavy ako je predčasné opotrebovanie kĺbov, chrbtice, medziobratlových doštičiek ,zníženie pevnosti a pružnosti kĺbových púzdier, rednutie kostí , tvorba vrások, vypadávanie vlasov. Látky obsiahnuté vo výžive sú tiež vhodné ako pomocník pri terapii degeneratívnych chorôb kĺbov.
K dobrým výsledkom prispieva predovšetkým spojenie kolagénových proteínov s aminokyselinou L-cystín. Pri klinických testoch na 356 pacientoch boli s týmto prípravkom zaznamenané výborné výsledky. Pokus trval 3 až 9 mesiacov podľa charakteru a formy ochorenia. Najlepšie výsledky boli dosiahnuté pri gonartróze a polyartróze. Neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky. GELENKNAHRUNG , nenahrádza síce úplne lieky , ktoré predpíše lekár podľa charakteru vášho ochorenia , ale aj pri ťažkých defektoch boli docielené veľmi dobré výsledky. Koncentrovanú výživu GELENKNAHRUNG, je vhodné užívať aj ako prevenciu , obzvlášť pri športoch , ktoré zaťažujú kĺby a u ktorých dochádza k prechlanutiu kĺbov.
Vysoko aktívne látky, ktoré sú obsiahnuté v GELENKNAHRUNG , zároveň zlepšujú kvalitu nechtov, vlasov a pokožky.
Celá kúra musí trvať minimálne 3 mesiace, 1 dóza 600 g postačuje práve na toto obdobie. Kĺby majú totiž spomalenejší prísun stavebných látok ako svaly alebo iné ľudské orgány, ľudia s ťažšími poruchami musia rátať s dĺžkou kúry 6 až 9 mesiacov.
GELENKNAHRUNG
Zloženie v 100g malina: hydrolyzovaný kolagén bielkoviny 42% , želatina 42%, regulátor kyslosti kyselina citrónová, ovocný prášok malina 3,4% , farbivo : šťava z červenej repy- prášok, aróma, dextróza, sladidlá: aspartam a acesulfan-K, rastlinný olej. Obsahuje fenylalanin.
Analýza v 100ml príchuť malina: energetická hodnota 1558 kJ/366kcal, bielkoviny: 78g, sacharidy: 7g, tuk: 0,6g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g, vláknina 0,2g, sodík 0,3g.

Nutričné hodnoty1 dávka 10g
Energeticá hodnota150 k j /35 kcal
Bielkoviny8,3 g
Sacharidy0,2 g
Tuk0,2 g
Cukry0,1 g
Minerálynatrium 0,1 g

Write a review

GELENK NAHRUNG

GELENK NAHRUNG

GELENKNAHRUNG
Výživový doplnok
Kĺbová výživa veľmi vysokej kvality zabezpečujúca maximálnu účinnosť, obsahuje najkvalitnejší kolagénový hydrolyzát

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.