FOURSTAR PROTEIN Zväčšiť

FOURSTAR PROTEIN

SCITEC NUTRITION

Novinka

FOURSTAR PROTEIN je zmesou 4 vynikajúcich bielkovín živočíšneho pôvodu, ktorú sme doplnili tráviacimi enzýmami - bromelaínom a papaínom.

Viac detailov

  • malina
  • jahoda biela čokoláda
  • 500g

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Medzi kvalitnými zdrojmi bielkovín sa nachádza mliečna srvátka, úplná mliečna bielkovina, vynikajúci micelárny kazeín a vaječná bielkovina. Tieto zdroje sa vyznačujú rôznym profilom aminokyselín, a preto je ich vzájomná kombinácia veľmi rozumným riešením. Túto formulu možno v priebehu dňa využívať kedykoľvek, vrátane času pred spánkom. To zároveň znamená , že FOURSTAR PROTEIN je vynikajúci aj pre budovanie svalovej hmoty. Jeho vysoký obsah bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.* Tieto bielkoviny živočíšneho pôvodu patria medzi komplexné bielkoviny, pretože zabezpečujú všetky potrebné typy aminokyselín pre organizmus.

Dávkovanie:1 dávku (30 g – ¾ dávkovacej odmerky) prášku v 250 ml tekutiny. Vypite v prvom rade po tréningu, konzumovať ale môžete kedykoľvek počas dňa. Uzatvárateľné balenie

Upozornenie :Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Nutričné hodnoty1 dávka 30g
Energeticá hodnota460 kJ
Bielkoviny23 g
Sacharidy2.2 g
Tuk1.0 g
Cukry0.8 g

Write a review

FOURSTAR PROTEIN

FOURSTAR PROTEIN

FOURSTAR PROTEIN je zmesou 4 vynikajúcich bielkovín živočíšneho pôvodu, ktorú sme doplnili tráviacimi enzýmami - bromelaínom a papaínom.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.