ECDYSTERON Zväčšiť

ECDYSTERON

VEMOHERB VEMOHERB

Novinka

VemoHerb ECDYSTERONE
Potravina určená pre zvláštnu výživu, určená pre športovcov.
Je vhodný pre nárast sily a svalovej hmoty. Ochraňuje pred pretrénovaním a
urýchľuje regeneráciu.

Viac detailov

  • 90 kaps.

34,00 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

emoHerb Ecdysterone obsahuje 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý je izolovaný z rastliny Leuzeae Carthamoides. Beta-Ecdysteron stimuluje tvorbu bielkoviny a výstavbu svalovej hmoty , dávka 5-10mg na 1kg telesnej hmoty denne je optimálna pre stimuláciu protosyntézy / tvorba svalových bielkovín/. Ďalším účinkom fytoecdysteroidov je zvýšená tvorba vysoko energetických štruktúr /ATP, kreatinfosfát/, nukleónových kyselín a navýšenie zásob glykogénu. Výsledkom je podľa zamerania, nárast objemu kostrového svalstva, alebo nárast vytrvalosti a dynamického výkonu. Užívanie VemoHerb Ecdysterone, nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní. Napriek tomu je za optimálne považovaná 4týždenná kúra a následná 2týždenná prestávka.
Veľký počet štúdií potvrdzuje anabolickú aktivitu Beta-Ecdysteronov a zároveň ich bezpečnosť v kombinácii s tvrdým tréningom, či fyzickým výkonom. Beta-Ecdysteron , taktiež pozitívne ovplyvňuje výkyvy nálad v priebehu náročných výkonov. V profesionálnom a vrcholovom športe ich používajú k dosiahnutiu psychickej a fyzickej stability a k urýchleniu regenerácie po zranení a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na kardiovaskulárny a imunitný systém.
V bývalom Sovjetskom zväze, v 80 rokoch prebiehali pokusy s využitím Beta-Ecdysteronom, ako anabolickým prostriedkom pre športovcov. Výsledky testov boli prekvapujúce: u atlétov došlo v krátkej dobe k nárastu svalovej hmoty a výraznému zvýšeniu výkonu. Následne od roku 1986 sa Beta-Ecdysteron stal pravidelnou súčasťou diéty ruských olympionikov. Po 3-5 dňoch sa u atlétov dostavoval pocit dobrej fyzickej kondície a v nasledujúcich mesiacoch došlo k 6-10% nárastu svalovej hmoty. Vzpierači , okrem nárastu sily a svalovej hmoty, po tréningoch cítili aj menšiu bolesť vo svaloch a väzivovom aparáte.
Balenie:90 kapslí
Zloženie: 1 kapsula obsahuje 245 mg Beta-Ecdysteronu, extrahovaného
z Leuzea Carthamoides, želatinové kapsule steran horečnatý / látka proti zapekaniu/, maltodextrín. Energetická hodnota menej ako 50kJ/12 kcal.
Dávkovanie: Základná dávka je 2-4 kapsule denne v troch dávkach po 1-2 kapsule . Zapiť vodou.
Upozornenie: Dodržujte odporučený postup dávkovania! Nevhodné pre deti,
tehotné a kojace ženy. Držte mimo dosah detí. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.
Skladujte na suchom mieste.

Write a review

ECDYSTERON

ECDYSTERON

VemoHerb ECDYSTERONE
Potravina určená pre zvláštnu výživu, určená pre športovcov.
Je vhodný pre nárast sily a svalovej hmoty. Ochraňuje pred pretrénovaním a
urýchľuje regeneráciu.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.