Crea.Tor Zväčšiť

Crea.Tor

BioTechUSA

Novinka

NOVÁ GENERÁCIA KREATÍNOVEJ FORMULY S 3 FORMAMI KREATÍNU A ĎALŠÍMI STIMULUJÚCIMI ZLOŽKAMI.

Viac detailov

  • 120 kaps.

16,00 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

BioTech USA skombinoval najnovšie výsledky v oblasti výskumu kreatínu v snahe vytvoriť jedinečný, špičkový a mnohostranný výrobok absolútne bez vedľajších účinkov.

Ste pripravení na novú realitu? Vyformujte sa s Crea.TOR-om!
Každý športovec vie, že všetky tkanivá v ľudskom tele sú schopné celkovej transformácie. Vyžaduje to len vytrvalosť, odhodlanie a vôľu. A samozrejme nejaký kreatín, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly denne 30 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte 2 kapsuly ráno s pohárom vody.

Zloženie: Crea.Tor kreatínová zmes [pufrovaný kreatín (kreatín monohydrát, fosforečnan sodný, hydrogénuhličitan draselný), mikronizovaný kreatín], kreatín pyruvát, nikotínamid, extrakt z listov zeleného čaju, extrakt zo semien guarany, L-tyrozín, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-citrulín, L-alanín, L-arginín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, kapsula [želatína, farbivá (indigotín, ponceau 4R*), purifikovaná voda].
*Ponceau 4R: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, pre osoby do 18 rokov a pre osoby, ktoré užívajú lieky. Denná dávka obsahuje 6,8 mg kofeínu. Prítomnosť niacínu v prípravku môže vyvolať začervenanie pokožky (uši, nos, lakte). Nie je to alergia, je to spôsobené rýchlym prekrvením a účinkom prípravku. V takomto prípade užívajte polovičné dávky s proteínovým alebo sacharidovým nápojom. Neužívajte nalačno! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Nutričné hodnotyDenná dávka 2 kapsule
Energeticá hodnotaReferenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
VitamínyVitamín B6 (Pyridoxín HCl) 10 mg
AminokyselinyNiacín, extrakt zeleného čaju, extrakt guarany - z toho nikotínamid 100 mg 33 mg L-tyrozín, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-citrulín, L-alanín, L-arginín HCl 170 mg
Nutricné informácieCrea.TOR kreatínová zmes [pufrovaný kreatín (kreatín monohydrát, fosforečnan sodný, hydrogénuhličitan draselný), mikronizovaný kreatín] 1100 mg Kreatín pyruvát 100 mg

Write a review

Crea.Tor

Crea.Tor

NOVÁ GENERÁCIA KREATÍNOVEJ FORMULY S 3 FORMAMI KREATÍNU A ĎALŠÍMI STIMULUJÚCIMI ZLOŽKAMI.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.