Creatine Phosphate Zväčšiť

Creatine Phosphate

BioTechUSA

Novinka

PRÁŠKOVÝ KREATÍN FOSFÁT DOPLNENÝ O NIACÍN. BEZ PRÍCHUTE.

Viac detailov

  • bez prichute
  • 300g

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia, ale len vtedy, ak váš denný príjem dosiahne aspoň 3 g kreatínu. Kreatín fosfát je obohatený o niacín, tiež známy ako vitamín B3, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a znižuje pocit únavy a vyčerpania.

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 5 g (1 čajová lyžička) prípravku v obľúbenej tekutine. Užívajte počas tréningových dní 4 dávky v priebehu dňa (z toho jednu 20 minút pred tréningom). Počas ostatných dní užívajte 2 dávky denne.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, pre osoby do 18 rokov a pre osoby, ktoré užívajú lieky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Prítomnosť kyseliny nikotínovej (niacín) v prípravku môže vyvolať začervenanie pokožky (uši, nos, lakte). Nie je to alergia, je to spôsobené rýchlym prekrvením a účinkom prípravku. V takomto prípade užívajte polovičné dávky s proteínovým alebo sacharidovým nápojom. Neužívajte nalačno!

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Nutričné hodnoty5g
Nutricné informácie Niacín (nikotínamid) 75 mg Kreatín 2,641 g

Write a review

Creatine Phosphate

Creatine Phosphate

PRÁŠKOVÝ KREATÍN FOSFÁT DOPLNENÝ O NIACÍN. BEZ PRÍCHUTE.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.