CREASYN Zväčšiť

CREASYN

BioTechUSA

Novinka

KREATÍNOVÁ FORMULA V KAPSULÁCH S 10 AKTÍVNYMI LÁTKAMI, KOFEÍNOM A TAURÍNOM.

Viac detailov

  • 120 kaps.

20,00 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

edna dávka (5 kapsúl) obsahuje:

  • 3000 mg Creatine Matrix (pufrovaný kreatín, kreatín monohydrát a kreatín-HCl)
  • 600 mg beta-alanín
  • 150 mg L-histidín
  • 125 mg kofeín (z listov zeleného čaju)
  • 500 mg taurínu
  • 1,2 mg synefrín (z ovocia Citrus Aurantium)
  • 15 mg kyselina chlorogénová (extrakt zo zelenej kávy)

Tri druhy kreatínu obsiahnuté v prípravku CreaSyn zvyšujú fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Ostatné zložky produktu, ako je beta-alanín, L-histidín, taurín a kofeín, rovnako ako aj zložky získané z exotického ovocia, tvoria modernú kombináciu s cieľom prispieť k úspechu vášho tréningu. Obsah taurínu vo výrobku napodobňuje funkciu inzulínu a pomáha aminokyselinám a glukóze dostať sa lepšie do svalových buniek.

Odporúčané dávkovanie: V tréningové dni užívajte 5 kapsúl pred tréningom. V netréningové dni užívajte 5 kapsúl na lačno.

Zloženie: kreatínový matrix (pufrovaný mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín hydrochlorid), kapsula (želatína, purifikovaná voda, farbivo: oxid titaničitý), beta alanín, taurín, extrakt z listov Camellia sinensis (čajovník čínsky), L-histidín, extrakt z plodov Citrus aurantium (sevilský pomaranč), extrakt zo zŕn zelenej kávy, extrakt z plodov Theobroma cacao (kakaovník pravý), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby do 18 rokov a pre osoby, ktoré užívajú lieky. Nekombinovať s alkoholom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Nutričné hodnotyDenná dávka 5 kapsúl
Nutricné informácieKreatínový matrix (pufrovaný mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín hydrochlorid) - z toho kreatín 3000 mg 2638 mg Beta alanín 600 mg L-histidín 150 mg Kofeín (z listov Camellia sinensis) 125 mg
Nutrične informácieaurín 500 mg Synefrín (z plodov Citrus aurantium) 1,2 mg Kyselina chlorogénová (zo zŕn zelenej kávy) 15 mg Teobromín (z plodov Theobroma cacao) 1,5 mg

Write a review

CREASYN

CREASYN

KREATÍNOVÁ FORMULA V KAPSULÁCH S 10 AKTÍVNYMI LÁTKAMI, KOFEÍNOM A TAURÍNOM.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.