Zľavnený Collalloc Zväčšiť

Collalloc

Novinka

Collalloc collagen - 100% bioaktívny morský kolagén

Viac detailov

  • 30 vrecúšok

22,61 €

s DPH

28,99 € s DPH

-22%

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Collalloc collagen - 100% bioaktívny morský kolagén 

Kolagén je najdôležitejšia bielkovina pre ľudské telo. Je určený pre všetkých, ktorým na sebe záleží, či už športovo aktívni alebo jednoducho tí, ktorí chcú byť atraktívny a fit!

Collalloc je vysokokvalitný, účinný a čistý morský kolagén. Je bioaktívny - to znamená, že je perfektne absorbovaný. Vďaka svojim funkciám Vaše telo zaobchádza takmer tak, akoby bolo vyrobené samo od seba a používalo ho tam, kde je to potrebné.

Collalloc je vo forme prášku, ktorý sa spotrebuje rozpustený vo vode. Nemá žiadnu chuť ani farbu. Môžete ho rozpustiť v každom studenom nápoji a piť kedykoľvek počas dňa.

Zloženie Collalloc je jednoduché - ide o 100% morský kolagén bez prísad a farbív. Jeho výroba je šetrná k životnému prostrediu a bez krutosti.

Zloženie výrobku: hydrolyzovaný kolagén z rýb typu I, II a III

Prvé účinky:

Keď užívate Collalloc, prvé účinky pocítite už po niekoľkých týždňoch. Pravdepodobne si najskôr všimnete, že máte silnejšie a lepšie nechty a zmiernite bolesť kĺbov. Suchá koža a ekzém tiež rýchlo ustupujú. Collalloc nemá vedľajšie účinky. Je vhodný pre rôzne diéty a obmedzenia stravovania - je bezlepkový a surový. Ak chcete zvýšiť účinnosť, odporúčame Vám denne užívať 80 miligramov vitamínu C

Obsahová hmotnosť: 99 g (30 sáčkov)

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecko (3300 mg) jedenkrát denne Nepresahujte odporúčanú dennú dávku!

Upozornenie:

Nie je určená ako náhrada za rozmanitú výživu. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote 4-25 ° C, chráňte pred vlhkosťou, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.Write a review

Collalloc

Collalloc

Collalloc collagen - 100% bioaktívny morský kolagén

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.