Chlorella BIO Zväčšiť

Chlorella BIO

Lifelike

Novinka

  • 100g.

7,80 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Bio Chlorella Organic je prírodný zdroj vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu, aminokyselín, vlákniny a ďalších účinných látok. Jedná sa o silný antioxidant s výraznými detoxikačnými vlastnosťami. Vláknina Chlorelly na seba viaže ťažké kovy a toxické látky v našom tele, ktoré sa potom vylučujú stolicou a nevstrebávajú sa do krvi.

Nevyvážená strava, hektika a životné prostredie zamorujú náš organizmus voľnými radikálmi a toxínmi.

Koncentrácia železa obsiahnuté v produkte Bio Chlorella Organic prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, normálnu tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, ale aj k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vysoký obsah vitamínu B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu nášho tela.

Sladkovodná riasa Chlorella Vulgaris sa pre produkt Chlorella Organic pestuje na ostrove Hainan v Juhočínskom mori. Tu sú pre jej pestovanie ideálne podmienky. Riasy sa kultivujú v bazénoch s kvalitnou sladkou vodou, kde u hladiny čerpajú energiu a teplo zo slniečka. Riasy sa následne sušia a ešte pred lisovaním do tabliet dochádza k dezintegrácii buniek, pri ktorej dochádza k narušeniu bunkových stien chlorelly tak, aby náš organizmus mohol využiť prírodné bohatstvo, ktoré chlorella obsahuje.

Dospelí užívajú 1/2 - 1 zarovnaná čajová lyžička 3x denne. Deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 1x denne. Rozmiešajte v 100 ml vody, džúsu alebo šťavy a vypite.

Nutričné hodnoty v 100g
Energeticá hodnota 1369 kJ / 326 kcal
Bielkoviny58 g
Sacharidy17 g
Tuk12 g
Cukry0,8 g
Nutricné informácieVLÁKNINA 12 g SODÍK 0,05 g VITAMÍN B12 50 μg ŽELEZO 101 mg 2, JÓD 1000 μg CHLOROFYL 2.5 g KAROTENOIDY 857 mg BETA-KAROTEN 135 mg CGF (Chlorella růstový faktor) 20 g

Write a review

Chlorella BIO

Chlorella BIO

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.