Aone Joint Flex Zväčšiť

Aone Joint Flex

Aone

Novinka

Aone Joint Flex je určený na výživu, ochranu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu.

Viac detailov

  • bez prichute
  • 60 kps.

12,50 €

s DPH

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Zloženie vďaka overenej kombinácii účinných látok ako je glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, kolagénový hydrolyzát, želatína, MSM, extrakt žraločej chrupavky, pivné kvasinky, extrakt z Perna canaliculus, hydrolyzát kuracej chrupavky, vitamín E zaručuje maximálnu účinnosť a efektivitu.

Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia. Podávaním glukosamínu a chondoitínu ( štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek) dokážeme nežiaduce zmeny prebiehajúce v chrupavke zastaviť alebo výrazne obmedziť. Extrakt zo žraločej chrupavky obsahuje Glycosaminoglycany (GAG), ktoré sú dôležitým komponentom kĺbov chrupaviek v prírodnej forme.

Unikátny patentovaný Extrakt z Perna Canaliculus ( novozélandská zelená mušľa) obsahuje glukosamín v prírodnej forme a polysacharidy (GAG), ktoré sú prekurzormi pre lepšie využitie Glukosamínu v kĺboch. Ďalej obsahuje množstvo omega3 mastných kyselín a hlavne eicosatetraenoic (ETA), Eicosapentaenoic (EPA) a Docosahexaenioc (DHA) mastné kyseliny, ktoré významne vplývajú na zápalové procesy v kĺboch a tým aj ovplyvnenie bolesti.

Všetky látky obsiahnuté v prípravku významne pomáhajú pri prevencii a liečbe ochorení pohybového aparátu.

Účinky:

–  pomáha zmierňovať bolestivé prejavy kĺbových zápalov –  účinné látky chránia, vyživujú a obnovujú chrupavky. –  Zmenšuje kĺbovú stuhlosť a zlepšuje pohyblivosť kĺbov –  je vhodný pri známkach predčasného opotrebenia kĺbov a chrbtice –  zmierňuje bolestivé príznaky artrózy –  je vhodný pri zvýšenej záťaži kĺbov (náročná fyzická práca, šport, nadváha) a po poranení pohybového aparátu –  zlepšuje mechanické vlastnosti a odolnosť kĺbov

Užívanie: Joint Flex je dôležitý najmä pre prevenciu a liečbu pohybového aparátu všetkých ľudí a najmä pre výkonnostných športovcov, ktorých kĺby sú neustále namáhané. Vhodný je aj pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom (starší, poúrazové stavy, nadmerné opotrebenie kĺbov a chrupaviek)

Dávkovanie Aone Joint Flex:

3 x denne 1 kapsulu pred jedlom, zapiť tekutinou. Účinok prípravku sa prejaví pri pravidelnom užívaní po dobe minimálne 2 mesiace.

Zloženie Aone Joint Flex:

Glukozamínsulfát, kolagénový hydrolyzát, želatína, cibuľový extrakt, chondroitin sulfát, extrakt zo žraločej chrupavky, pivné kvasinky, hydrolyzát kuracej chrupavky, extrakt z Perna canaliculus, vitamín E (DL-alfatocoferyl acetát, deliaca látka (stearan horečnatý)

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Write a review

Aone Joint Flex

Aone Joint Flex

Aone Joint Flex je určený na výživu, ochranu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.