AMINO BV 136 MAXI - TABS Zväčšiť

AMINO MAXI PEP

Aone

Novinka

Amino  maxi pep Tabs - Aone: 790 mg najčistejších prírodných aminokyselín v jednej tablete bez umelých sladidiel, aróm a farbív.

Viac detailov

  • 250 tab.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Rýchle doručenie

Záruka kvality tovaru

Nákúpte ešte za 50,00 € a dopravu máte zdarma!

Vedecky formulovaná kombinácia proteínových hydrolyzátov použitá v prípravku, ( podložená

výsledkami dlhodobého výskumu MAX PLANKOVHO inštitútu v Nemecku,)  dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV 136.  Zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.

Je najúčinnejší prípravok na rast svalovej hmoty, zložený z enzymaticky hydrolyzovaných vaječných a zemiakových proteínov s najvyššou biologickou hodnotou.

Rýchla resorbcia krátkych peptidov vedie k okamžitému zvýšeniu obsahu aminokyselín v krvi, čím sa maximálne stimulujú anabolické procesy vo svalových bunkách. Biologická hodnota BV je meradlom anabolickej kvality aminokyselinového zdroja.

Výhody:

Zloženie zaručuje, že v jednej tablete tohto prípravku dostanete najkvalitnejší materiál na stavbu svalov a regeneráciu organizmu. Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je zvlášť vhodný pre vyrysovanie svalov pod tenkou pokožkou.

  • 790 mg najčistejších prírodných aminokyselín v jednej tablete bez umelých sladidiel, aróm a farbív
  • maximálna pozitívna dusíkovú bilancia
  • najvyššia doteraz známa biologická hodnota BV (136)

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Zloženie

Vaječný a zemiakový peptón/hydrolyzát, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín.

Dávkovanie

Užívajte 5 - 10 tabliet, 3 - 4 počas dňa, hlavne 30 - 60 minút pred tréningom a večer pred spaním.Nutričné hodnotyna 10 tab.
Energeticá hodnota72 kcal / 300 kJ
Bielkoviny8,1g
Sacharidy0,3g
Tuk0,2g
Cukry0,04g
AminokyselinyAlanín 393 mg Arginín 453 mg Kyselina asparágová 862 mg Cysteín 132 mg Glutamín 924 mg Glycín 324 mg Histidín 173 mg Izoleucín 472 mg Leucín 725 mg Lyzín 552 mg Metionín 195 mg Fenylalanín 423 mg Prolín 375 mg
AminokyselinySerín 472 mg Treonín 433 mg Tryptofán 115 mg Tyrozín 395 mg Valín 532 mg
Nutricné informácieSoľ 0,3g

Write a review

AMINO MAXI PEP

AMINO MAXI PEP

Amino  maxi pep Tabs - Aone: 790 mg najčistejších prírodných aminokyselín v jednej tablete bez umelých sladidiel, aróm a farbív.

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.